Unity Line

Polonia

Skania

Oferty Przejazdowe

Rejsy do Skandynawii

Polonia

Codziennie
Z wyjątkiem 24, 25, 31 Grudnia

ze Świnoujścia
do Ystad

13:00 - 20:15

z Ystad
do Świnoujścia

22:30 - 06:45*

Skania

Codziennie
Z wyjątkiem 24, 25, 31 Grudnia

ze Świnoujścia
do Ystad

23:00 - 6:30

z Ystad
do Świnoujścia

13:30 - 20:00*

* przyjazd następnego dnia

Podróż z widokiem na morze

Promy Unity Line to nie tylko transport. W trakcie rejsu możesz wynająć wygodną kabinę i odpocząć przed dalszą drogą. Do wyboru są pokoje standardowe i przestronne kabiny De Luxe. Wszystkie są klimatyzowane, posiadają własne łazienki i dodatkowe udogodnienia, które różnią się w zależności od typu pomieszczenia. Nie bez powodu Polonia i Skania nazywane są pływającymi hotelami!

Świeże, morskie powietrze wzmaga apetyt! Doskonale o tym wiemy, dlatego na naszych promach są restauracje àlacarte, bary z przekąskami i kafeterie. Nasi szefowie kuchni mają wiedzę, doświadczenie, a przede wszystkim kochają gotować. Koniecznie zajrzyj do restauracji Royal na Polonii bądź Bon Appétit na Skanii – to tam możesz spróbować ich popisowych dań.

Rejs to świetna okazja na zakupy! Tym bardziej, że w pokładowych sklepach znajdziesz swoje ulubione produkty w cenach niższych niż na lądzie. W asortymencie są dostępne m.in. kosmetyki, słodycze, alkohole, zabawki i biżuteria.

Na naszych promach zapewniamy wszystkim, niezależnie od wieku, doskonałą rozrywkę. Dorosłych z pewnością zainteresują pokazy artystyczne, występy zespołów i dyskoteki do białego rana. Dzieci także nie będą się nudzić, bo czekają na nich kąciki zabaw, którym patronuje sympatyczny łoś Olaf. W okresie wakacyjnym–w każdy czwartek, piątek i sobotę – animatorzy przygotowują zaś bajkowy program zajęć.

Naszym atutem jest elastyczność. Promy Polonia i Skania pokonują trasę w ruchu wahadłowym,dzięki czemu podróżni mają do wyboru kurs dzienny i nocny. Przewozimy nie tylko samochody, ale także rowery i motocykle.

Partner Unity Line

Viking Tour s.c

Biuro Podróży i Turystyki

72-500 Międzyzdroje,
ul. Niepodległości 2A

Centrum Rezerwacji:
Tel. +48 91 32 80 768
Tel/fax +48 91 32 80 209
e-mail: office@vikingtour.com.pl

TOP