Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje ****

Hotel Vienna House leży bezpośrednio przy plaży, w samym środku promenady Międzyzdrojów. Hotel dysponuje 192 komfortowo wyposażonymi pokojami, wszystkimi z balkonami i widokiem na morze, telefonem,TV Sat i Pay TV, mini barem. Dla niepalących zarezerwowane zostało całe piętro.

Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje jest idealnym miejscem do łączenia interesów z wypoczynkiem. Kilka sal konferencyjnych i bankietowych pozwala na przygotowanie seminarium, szkolenia czy też imprezy promocyjnej do 400 osób. O atrakcje kulinarne i rozrywkę troszczą się restauracje: Chopin, Brasserie, Beach Bar, Knajpka Piwna z kręgielnią, Amber Bar i klub nocny Plaża. Baseny: kryty i otwarty, sauna, solarium, masaże, zabiegi hydroterapeutyczne i kosmetyczne oraz program fitness zapewniają przyjemny relaks.

Kompleks golfowy Amber Baltic, zlokalizowany w pobliskim Kołczewie, składa się z pola golfowego klasy mistrzowskiej Amber z 18 dołkami Par 72, 9-dołkowego pola golfowego Baltic Par 28, Driving Range, Chipping, Pitching, Area, 2 Putting Greens.
Pole golfowe zapewnia doskonałe warunki zarówno do rozgrywania zawodowych i amatorskich turniejów, jak i do nauki i doskonalenia gry w golfa pod okiem zawodowego trenera.

Viking Tour s.c Biuro Podróży i Turystyki
72-500 Międzyzdroje, ul. Niepodległości 2A
Centrum Rezerwacji:
Tel. +48 91 32 80 768 Tel/fax +48 91 32 80 209
e-mail: office@vikingtour.com.pl

TOP